موفقیت شرکت دندانپزشکی

کیفیت بهتر، لبخند به راحتی.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه دربارهی ما

سرویس

گواهی
موفقیت سازنده حرفه ای است، ما کیفیت محصولات و خدمات خوب را دوست داریم.

—— جانی

آلیاژ تولید موفقیت آمیز یکی از بهترین کیفیت ها نسبت به قیمت است که می توانید از چین دریافت کنید.

—— سویمیل

من توزیع کننده در هند هستم مشتریان من عاشق آلیاژ خود هستند زیرا آلیاژ بسیار آسان برای استفاده است و قیمت و کیفیت بی نظیر هستند.

—— Anuj

چت IM آنلاین در حال حاضر

Success Dental Company

جلوی شرکت
نمایشگاه دبی AEEDC
نمایشگاه گوانگژو دندانپزشکی جنوبی

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای جنوبی
آسیای شرقی
خاورمیانه
افریقا
در سراسر جهان
مارک های : Dedeco، ELA، Tiger Instrument، Sanxin
تعداد کارمندان : 100~150
سال تاسیس : 1978
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

موفقیت شرکت دندانپزشکی محصولات دندانپزشکی را از آزمایشگاه تا استفاده بالینی ارائه می دهد. این شرکت در هنگ کنگ مستقر است که به عنوان شهر تجارت آزاد شناخته می شود. کارخانه ما در Dongguan واقع شده است. این شرکت در دهه 1970 کشف شد و همیشه در میان همه رقبا شرکت برتر بوده است. پس از چندین سال، شرکت دندانپزشکی موفقیت به بخش های مختلف چین گسترش یافته و نقطه فروش را در سراسر شهرهای بزرگ تنظیم کرده است.

موفقیت دندانپزشکی مشتریان را با بالاترین کیفیت موجود در بازار با قیمت رقابتی ترجیح می دهد. از کلینیک به مواد آزمایشگاهی، ابزار و ماشین آلات.

تحت رهبری آقای هنری لام، کارکنان همیشه اعتقاد دارند که مشتریان در بهترین شرایط خود هستند. بنابراین، شرکت Success Dental Co. نه تنها هر روز پیشرفت می کند، بلکه برای رضایت مشتری نیز گرسنه می باشد. این دلایل این است که چرا بسیاری از شرکت های بزرگ دندانپزشکی محلی و خارجی و مشتریان نام تجاری شرکت Success Dental را انتخاب می کنند.

این شرکت در هنگ کنگ مستقر است که به عنوان شهر تجارت آزاد شناخته می شود. کارخانه مربوطه در دونگوان واقع شده است. این شرکت در دهه 1970 یافت شد

و از آن زمان شروع به رشد می کند. در دهه 1980، شرکت دندانپزشکی موفقیت به بخش های مختلف چین گسترش یافت و نقطه فروش را در سراسر شهرهای بزرگ تنظیم کرد.

در سال 2010، شرکت دندانپزشکی موفق Svencine Activated Dental Alloy تولید و شروع به صادرات محصولات خارج از کشور. از آن به بعد، Success Dental Company هم اکنون با بسیاری از توزیع کنندگان در سراسر جهان از جمله هند، پاکستان، ایران، فیلیپ، مالزی، یمن، بولیوی و غیره همکاری کرده است.


تحت رهبری آقای هنری لام، شرکت دندانپزشکی موفقیت نه تنها پیشرفت هر روز، بلکه گرسنگی برای رضایت مشتریان است. این دلایل این است که چرا بسیاری از شرکت های بزرگ دندانپزشکی محلی و خارجی Success Dental Company را انتخاب می کنند.

شرکت دندانپزشکی موفقیت انواع مواد دندانی و تجهیزات را فراهم می کند. موفقیت تمرکز دندانپزشکی بر مشتریان با بهترین محصول موجود در بازار با کمترین قیمت ممکن است.


موفقیت دندانپزشکی فروشنده مجاز در مارک های مانند Dedeco، ELA، Ugin، Edenta، Sanxin و غیره است.


موفقیت دندانپزشکی همچنین دندان مصنوعی برای دندان مصنوعی آزمایشگاهی ریخته گری دندان ارائه می دهد.

هر کارمند در شرکت ما فوق العاده ای در زمینه حرفه ای خود است و آماده است تا شما را به درخواست شما کمک کند!

اطلاعات تماس
Success Dental Company

تماس با شخص: Miss. Amy

تلفن: 86--13826542620

فکس: 86-755-25579270

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما Message not be empty!